♥ | YoshYürük FanClub © 2oo9 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | YoshYürük FanClub © 2oo9 | ♥

♥ | YoshYürük Fan CLub © 2oo9 | ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi Pal FM'deydi!

2 posters
YazarMesaj
*!!SHeReN!!*
Alisan Üye
Alisan Üye
*!!SHeReN!!*

Kadın
İş/Hobiler : rap yasmaqq
Lakap : sarı şeker
Grup Hepsi Den Favorin : Hepsi Pal FM'deydi! 2052
Tuttugun Takim.. : Hepsi Pal FM'deydi! 2110
Ismin : seren
Yasemin mi Cemre mi? : Hepsi Pal FM'deydi! 6933846-oo
Ruh Halinizz.. : Hepsi Pal FM'deydi! Caga0vuxks7
Yoklama : Hepsi Pal FM'deydi! 15627410yu4
Favori Ciftin : Hepsi Pal FM'deydi! 26yf9wi0ti3

Hepsi Pal FM'deydi! Empty
MesajKonu: Hepsi Pal FM'deydi!   Hepsi Pal FM'deydi! Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 2:52 pm

Hepsi Pal FM'deydi! Hepsiiiiiiiiiiiiii

HEPSİ GRUBU İLK ÜÇ KİŞİ RADYO PROGRAMINA ÇIKTI!
Dün Pal FM'de Yasemin Şefik'in konuğu olan Hepsi grubu, ilk kez üç kişi olarak ilk radyo programlarına da çıkmış oldular. Samimi tavırları ile dinleyicilerin destek telefon ve maillerine tuttuğu grup üyeleri, Cemre, Eren ve Yasemin'den ilginç açıklamalar;
Günlerdir magazinin ve hayranlarınının merakla beklediği Gülçin'in ayrılışıyla ilgili açıklamalar;
GÜLÇİN GİTTİ DİYE YENİ DÖRDÜNCÜ ARAMIYORUZ! HEPSİ ARTIK ÜÇ KİŞİ.
Gülçin'in gruptan ayrılmasıyla üç kişi kalan Hepsi grubu,“ Üç kişi olarak yolumuza devam edeceğiz, Gülçin gitti diye yeni bir dördüncü aramıyoruz” açıklamasını yaptılar. Giden arkadaşlarıyla uzun zamandır görüşemediklerini, Gülçin'in yurt dışında olduğunu belirten grup üyeleri Hepsi ve yeni çıkan gruplarla ilgili de Cemre, “ Bizim diğer gruplarla sanki futbolcuymuşuz gibi transferimiz yazılıp çiziliyor.Ayrıca bu yazılanlar bizi etkilemiyor. Aksine vay be biz neymişiz diyoruz.” Eren ise; “ Yeni çıkan gruplara hep Bizimle ilgili sorular da yöneltiliyor. Onlar için daha zor olmalı. Sürekli benzetilecekleri bir grup var önlerinde...” dedi.
NE OLURSA OLSUN BİZ HEPSİYİZ...
Gülçin'in gidişinden sonra üç kişi olarak ilk konserlerini geçtiğimiz ay veren Hepsi, “ Nasıl bir tepki ile karşılaşacağımızı bilmiyorduk. Açıkcası bu bizi tedirgin de etti. Herşey konser gününe kadarmış, sahneye çıktık ve tüm sevenlerimiz bize destek oldu.Bu bizim için çok önemli.Bize fan sitelerinden ulaşıp sadece fanlarımız değil, aileleri de aynı şekilde destek veriyor. Ne olursa olsun biz Hepsiyiz”
CEMRE'NİN İÇİNE ANNEANNE KAÇMIŞ!
Yasemin'le Hitnoz programında sıra Aşk konusuna gelince bir zamanlar magazinde sıkça görülen Cemre “ İnanın artık dışarı çıkmıyorum. Sevgilim yok. Bir tek köpeğim Kurtbir var. Ve bol bol yemek yapıyorum.”...dedi. Bunun üzerine Hepsi Yasemin “ Ben hep söylüyorum. Cemre'nin içine anane kaçmış. Dışarı çıkalım diyorum.Hep yok evdeyim. Gel yemek yaptım yiyelim...benimde sevglim yok.Zaten kimseyi de istemiyorum hayatımda. Kırmak ve kırılmak üzerine düşünmek ve yorulmak istemiyorum ”....Eren ise “ Şuanda biriyle beraberim. İsmini vermek istemiyorum” dedi.
SİNEMA FİLMİMİZ ERTELENDİ!
Hepsi grubu aynı zamanda “ Kayıp Çocuklar Cenneti” sinema filmlerinin çekimlerine de ara vermek zorunda kaldı. Ekonomomik kriz, yapımcı ve tabii ki Gülçin'de gidişi ile senaryonun yeniden düzenlenmesi gibi sıkıntıların atlatılıp önümüzdeki aylarda yeniden çekimlere başlayacaklarını belirttiler.
SulDan..*
Üst Düzey Admin Sultan
Üst Düzey Admin Sultan
SulDan..*

Siteyi Kim Önerdi? : Kendi Sitem Oldugundan Dolayi..Kimse xD
Kadın
İş/Hobiler : grup hepsi siteleri gezmek ve muzik dinlemek
Lakap : Sultan
Grup Hepsi Den Favorin : Hepsi Pal FM'deydi! 2052
Tuttugun Takim.. : Hepsi Pal FM'deydi! 2107
Ismin : Sultan
Yasemin mi Cemre mi? : Hepsi Pal FM'deydi! 6445090-ppo
Ruh Halinizz.. : Hepsi Pal FM'deydi! Utanga10mt3
Yoklama : Hepsi Pal FM'deydi! 15627410yu4
Favori Ciftin : Hepsi Pal FM'deydi! 24rn6cc3kf2

Hepsi Pal FM'deydi! Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi Pal FM'deydi!   Hepsi Pal FM'deydi! Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 5:49 pm

evet biliyorum sagol =)
http://www.grubumhepsi.yetkinforum.com

Hepsi Pal FM'deydi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hepsi 1........
» Hürriyet Kelebek-Hepsi Artık 3 kişi.
» Hepsi 1 Resimleri
» Grup Hepsi FanClub
» Isdediginiz Hepsi Resimler..