♥ | YoshYürük FanClub © 2oo9 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | YoshYürük FanClub © 2oo9 | ♥

♥ | YoshYürük Fan CLub © 2oo9 | ♥

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Amacı Albüm Para Bahane !

YazarMesaj
SulDan..*
Üst Düzey Admin Sultan
Üst Düzey Admin Sultan
SulDan..*

Siteyi Kim Önerdi? : Kendi Sitem Oldugundan Dolayi..Kimse xD
Kadın
İş/Hobiler : grup hepsi siteleri gezmek ve muzik dinlemek
Lakap : Sultan
Grup Hepsi Den Favorin : Amacı Albüm Para Bahane ! 2052
Tuttugun Takim.. : Amacı Albüm Para Bahane ! 2107
Ismin : Sultan
Yasemin mi Cemre mi? : Amacı Albüm Para Bahane ! 6445090-ppo
Ruh Halinizz.. : Amacı Albüm Para Bahane ! Utanga10mt3
Yoklama : Amacı Albüm Para Bahane ! 15627410yu4
Favori Ciftin : Amacı Albüm Para Bahane ! 24rn6cc3kf2

Amacı Albüm Para Bahane ! Empty
MesajKonu: Amacı Albüm Para Bahane !   Amacı Albüm Para Bahane ! Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 5:02 pm

Amacı Albüm Para Bahane ! 825_g

Hepsi grubundan evlenip Dubai’ye yerleşeceği için ayrıldığı konuşulan Gülçin Ergül, düzenlediği basın toplantısında asıl problemin para olduğunu söyledi.

Bu açıklamaya yanıt ise grubun menajeri şebnem Özberk’ten geldi: “Amacı albüm, para bahane!”

Çok aşık oldum arkadaşlar

“Para problemlerinin ne benimle, ne de grup üyeleriyle alakası var. Bu tamamen müzik şirketiyle ilgili” diyen şebnem Özberk, yaşananların kendisini çok şaşırttığını belirtti. Gülçin’in “Ben çok aşık oldum arkadaşlar. Dubai’ye gidip bir deneyeceğim. Bakalım yapabilecek miyim, yapamayacak mıyım” diyerek gruptan ayrıldığını anlatan Özberk, sözlerine şöyle devam etti: “şirketten de bu şekilde izin alıp gitti. Kızların çocukluk arkadaşı aşık olmuş. Böyle bir şeye hayır mı diyecektik?”

Onu Dubai’de sanıyorduk

Özberk, kendilerinin bu açıklamayı kabul ettiklerini, ama çok geçmeden Gülçin’in solo albüm hazırlığına başladığını duyduklarını anlattı: “Biz Gülçin’in Dubai’ye gittiğini düşünüyorduk. Derken insanlar telefon açıp ‘Gülçin albüm yapıyormuş’ demeye başladı. Onlara ‘Gülçin burada bile değil, Dubai’de’ dedik. Fakat söylenenler sanırım doğru çıktı. Kızlar büyük bir haksızlığa uğradı.”

Şebnem Özberk, aynı zamanda Hepsi üyelerinden Cemre’nin de annesi…
http://www.grubumhepsi.yetkinforum.com

Amacı Albüm Para Bahane !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayrılma nedeni aşk değil para!
» Gülçin Ergül : Evlenmedim…Problem Para…